استقبال چشمگیر از مرکز ترجمه گهرReviewed by Saeid on Jun 28Rating:
Email this to someoneShare on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

 اردیبهشت و خرداد ،ماه  های پرکار مرکز ترجمه گهر بود. تیم پشتیبانی،مترجمان و افراد فعال در مرکز ترجمه گهر نهایت همکاری را داشتند و توانستیم با کمک خداوند متعال پاسخگوی همه مشتریان باشیم.روزانه بیش از حد انتظار برای ما ترجمه ارسال می شد که واقعا انتظار چنین استقبالی را نداشتیم ولی با تیم مترجمان قوی و متخصص و پشتیبانی فوق العاده در یک فضای مجازی دوستانه همه زحمت کشان مرکز ترجمه گهر دست به دست هم دادند تا نام مرکز ترجمه گهر بین دانشجویان،اساتید و شرکتها بر سر زبان ها بیفتد .

با کمک خداوند متعال و به لطف مشتریان محترمی همچون شما مرکز ترجمه گهر توانست کمتر از 8 ماه پس از افتتاح سایت به محبوبیت بی نظیری در بین دانشجویان،اساتید دانشگاه و شرکت های دولتی و خصوصی قرار بگیرد.

این مرکز پس از ارائه ترجمه های دقیق ، تخصصی ، قیمت مناسب (تخفیف ویژه دانشجویان گرامی)  و تحویل ترجمه در موعد مقرر توانست در حد توان خود رضایت مشتریان خود را جلب کند.

هر چند مترجمان مرکز ترجمه گهر از مترجمان با سابقه و کارکشته در زمینه های مختلف و تخصصی می باشنداما مرکز ترجمه گهر برای مترجمان استخدامی خود مزایایی ویژه در نظر گرفته  تا مشوق و رقابتی باشد برای ارائه ترجمه دقیق به مشتریان محترم.

خداوند را شاکریم که تا به این لحظه لطفش شامل حال ما و تمام همکارانمان در مرکز ترجمه شده و توانسته ایم تقریبا بدون کم و کاستی در خدمت مشتریان محترم و فهیم مرکز ترجمه گهر باشیم.

از اساتید دانشگاه اصفهان ،نمایندگی hp در کشور،بیمه ایران ،بیمه سامان، بخش تهیه مستندات صدا و سیما و دیگر عزیزان که نه تنها مشتری ما بودند بلکه گاهی اوقات حامی و مشوق ما بودند  نهایت تشکر را داریم

هر گونه نظر،انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال کنید،مدیر و مسئولین مرکز ترجمه گهر بادقت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما را بررسی می کنند تا بتوانند خدمات جامعی را به شما مشتریان محترم و فهیم ارائه کنند

مدیریت مرکز ترجمه گهر

Email this to someoneShare on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

ثبت دیدگاه